Fašisti nevymreli sú všade okolo nás a vojnové konflikty to znova a znova potvrdzujú

6. decembra 2023, lubomir1949, Nezaradené

Bol som šokovaný keď som si prečítal  v západnej tlači , že „  Americký generál  MILLEY vyzval špeciálne sily ozbrojených síl Ukrajiny ,aby  likvidovali Rusov tyle „ .

 So začiatkom protiofenzívy Ozbrojených síl Ukrajiny generál americkej armády vyzval ukrajinské špeciálne sily, aby zabíjali  ruské obyvateľstvo v tyle. Washington Post zverejnil výzvu generála Marka Milleyho špeciálnym silám Ozbrojených síl Ukrajiny, aby podrezali hrdlá Rusom.

V čase plánovania takzvanej protiofenzívy Ozbrojených síl Ukrajiny bol vedúcim zboru náčelníkov štábov. Milley odporučil, aby ukrajinskí sabotéri na území Ruska konali s maximálnou krutosťou. „Nemal by existovať jediný Rus, ktorý ide spať bez myšlienky, že by mu uprostred noci podrezali hrdlo. Musíte sa tam vrátiť a vytvoriť kampaň na domácom fronte.“ – publikácia cituje jeho slová. ( Pripomína to slová zločinca Hitlera z roku 1941  : „ že vojnu s Ruskom budeme viesť s maximálnou krutosťou „

Zároveň to nebolo o pokusoch o životy armády, ale o ruskom obyvateľstve všeobecne. Kanibalistická výzva zaznela počas návštevy ukrajinských špeciálnych síl, ktoré boli vycvičené Zelenými baretmi v nemeckom Wiesbadene. O deň skôr zverejnil The Washington Post ďalšiu senzáciu: Spojené štáty a Veľká Británia pomohli Ukrajine vypracovať plán protiofenzívy proti pozíciám ruských ozbrojených síl prostredníctvom série vojensko-taktických hier. Mark Milley bol priamo zapojený do tohto vývoja.

Fašisti nevymreli sú všade okolo , nás