Čo dať politikom k Vianociam a zaželať k Novému roku ?

12. decembra 2023, lubomir1949, Nezaradené

Výber darčeka pre aktívneho atraktívneho  politika na Slovensku  k Vianociam  nie je ľahká úloha. Klub mladých – Východ  zhromaždil niekoľko nápadov o tom, čo možno dať politikom .

Kurzy základných vedomostí z politiky : Ak politik , alebo predstaviteľ verejnej moci , miluje spoločenský var , dajte mu  príležitosť zlepšiť svoje zručnosti a naučiť sa niečo nové. To sa dá urobiť napríklad na kulinárskej majstrovskej triede od šéfkuchárok a šéfkuchára   politiky. Tým je jednoznačne závisť a ohováranie a klasické klamanie sám seba. Relácie v našich médiách „ Na Teba a o Tebe „ sú inšpirujúce a poučné.  

Technologické inovácie. Svet technológií ponúka každý rok čoraz viac nových prekvapení . Inteligentné hodinky s pokročilými zdravotnými funkciami, bezdrôtové slúchadlá s aktívnym potlačením hluku v parlamente  a spravodajstva v médiách ,  alebo inteligentní bezplatní domáci asistenti s autom . Takéto prostriedky a zariadenia môžu byť skvelým darčekom pre moderného skúseného ale aj začínajúceho politika . K nemu je možné pribaliť „ Preukaz o ľahkom zdravotnom postihnutí so sprievodcom „ na bezplatné cestovanie MHD, alebo na expres Košice Bratislava vo vyhradenej triede  bez spiatočného lístku.

Exkluzívne šperky. Šperky nikdy nevyjdú z módy. V roku 2024 sa však kladie dôraz na individualitu a exkluzivitu, poprípade na zaujaté miesto v v spoločenskom postavení.  Môžete darovať šperk na mieru alebo limitovanú edíciu nových pozemkov alebo bezplatných služieb.  To dá darčeku osobitnú hodnotu. Nikto Vás nebude podozrievať z daňových únikov.

Kúpeľné procedúry a relaxácia. O seba sa môžete postarať darom v podobe certifikátu do kúpeľov alebo na masáž. Príležitosť rozmaznávať sa profesionálnymi ošetreniami bude privítaná s radosťou, noví politici to potrebujú, Náročná a únavná práca v kanceláriách alebo  na rokovaniach v prírode , typu :  „ Komu a začo „ má svoje opodstatnenie.

Prihláste sa na odber svojho obľúbeného časopisu alebo služby. V digitálnom veku môže byť predplatenie vášho obľúbeného časopisu alebo streamovacej služby s filmami a televíznymi reláciami pekným darčekom. Zvlášť z priamych prenosov : „ O nesmrteľnosti a neomylnosti. „ , alebo populárna relácia na pokračovanie : „ Ako chutí moc „

Knihy v krásnom vydaní. Pre milovníkov čítania bude skvelým darčekom kniha v krásnej darčekovej edícii. Najmä ak ide o limitovanú edíciu diplomových prác potvrdených vysokoškolským  dokumentom o možnosti nosiť hrdý „ rytiersky titul“  , alebo kópiu diplomovej práce poprípade bakalárskej podpísanú autorom s čestným prehlásením že prácu vypracoval samostatne a bez pomoci.

Fitness tracker alebo členstvo v posilňovni. Zdravotná starostlivosť je vždy v móde. Fitness tracker  pomôže monitorovať politikovu  aktivitu a pohodu. Členstvo v telocvični im  poskytne motiváciu k novým úspechom zajtrajška bez dlhov.

Pre milovníkov pohodlia. V zime je obzvlášť dôležitá teplá a útulná atmosféra v dome. Vonné sviečky, difuzér alebo mäkká deka budú v tomto prípade skvelým darčekom pre politika. Aby  úspešne zabudol na to čo sľúbil v drastickej predvolebnej kampani .

Univerzálne darčeky. Výlet, romantická večera, bez odpočúvania , nezabudnuteľné darčeky môžu byť skvelou pozornosťou pre každého politika a predstaviteľa verejnej moci.  Zanechajú tiež nezabudnuteľné spomienky aj na premlčané trestné priestupky .

Módne darčeky. Ako každý politik a  predstaviteľa verejnej moci má rád  módu a štýl, potom oblečenie, parfumy alebo nákupný deň budú skvelým darčekom. Ak však preferencie politikovej ženy v takýchto veciach nie sú známe, na záchranu príde darčekový certifikát od úctivého priateľa na telefóne.

Vaši KMK Východ .