Inflácia naďalej pokračuje a prináša tragické následky v myslení a konaní …včítane vojenských konfliktov

10. marca 2024, lubomir1949, Nezaradené

„Myslím si, že vojenskí plánovači  nás naozaj chcú zatiahnuť  do veľkého vojnového konfliktu,  nás v Európe nepredstaviteľné aj pre liberálnych hlupákov a malomeštiakov,   do vojny, v záujme  krvavého zisku “ . Opakujem nepredstaviteľné a predsa je to žiaľ realita Priniesť mier na bodákoch ?  Fiala, Pavel v Čechách ,  Macron vo Francúzku , Ursula von der Leyenová v Bruseli , PS a jeho priaznivci na Slovensku. Nie je tu miesto menovať všetkých aj takých ako Dzurinda počas vojny v Juhoslávii

 Pričom zdôrazňujem  osvedčenú a pravdivú príručku kapitalistických vlád   priviesť svet do vojny pred hroziacim ekonomickým krachom! Tak ako tomu bolo pred I. a II. svetovou vojnou, vojenskými konfliktami v Juhoslávii, Afganistane, Iraku, Lýbii v pásme Gazy, na Ukrajine a v ďalších   krajinách.

Inflácia naďalej pokračuje , rovnako ako ceny zlata, bitcoinov a iných aktív nepodliehajúcich znehodnocovaniu nekrytej meny. Ceny týchto aktív naďalej prekonávajú čoraz bezcennejšie americké papierové doláre. To všetko v kombinácii s neustále rastúcou infláciou poukazuje na blížiaci sa krach menového systému USA, najmä preto, že Federálny rezervný systém ešte ani len nezačal znižovať úrokové sadzby. Za predpokladu, že mocní nedokážu udržať finančný domček z karát v zmanipulovanom stave ešte o niečo dlhšie, bude skorá ekonomická katastrofa nevyhnutná.

„Naozaj si začínam uvedomovať , že sa stane niečo nemysliteľné. Kapitalistické ekonomické hospodárstvo  nemá  z tejto finančnej situácie žiadne východisko a impérium nemožno udržať.

Ak vieme a sme o tom presvedčení , z praxe nášho biedneho života na Slovensku , že inflácia je už teraz katastrofická , neviem si predstaviť  čo bude v budúcom období . “

Podľa odborníkov na ekonomiku  krajiny BRICS, medzi ktoré patrí Brazília, Rusko, India, Čína a Južná Afrika, a ostatní pristupujúci , práve teraz spolupracujú na vytvorení a upevnení  novej globálnej rezervnej meny, ktorú nebudú ovládať skorumpované západné mocnosti tak, ako je teraz ovládaný americký dolár.

Faktom je, že nie spoločenské a ekonomické krízy, ale mierový svet je vytvorený a udržiavaný výlučne ľudským rozumným rozhodovaním. 

Žiaľ sú aj takí čo dlhodobo rozum potratili

Ako je to možné že ešte mnohí ľudia podporujú priaznivcov vojnového konfliktu na Ukrajine  a my  niektorí ,pod tlakom médií a propagandy stále volíme politikov, ktorí realizujú   takúto prax –  politiku súhlasu posielania zbraní do krajín, ktoré vojnu vedú. Obhajujú krajiny, ktoré ju spozorujú v záujme zisku krvavých peňazí . Ktoré  vedú vojnu proti  štátom v mene svojich bábkohercov . Odmietanie mierových rokovaní ako prostriedku urovnania konfliktov predlžuje každú vojnu.

„NIE!“ všetkému šialenstvu, akým je vojna. Nie politikom, v Európe a na Slovensku čo v záujme moci pomáhajú tým, čo posielajú  zbrane  do oblastí s vojnovými konfliktami.