Založ si blog

Fašisti nevymreli sú všade okolo nás a vojnové konflikty to znova a znova potvrdzujú

Bol som šokovaný keď som si prečítal  v západnej tlači , že „  Americký generál  MILLEY vyzval špeciálne sily ozbrojených síl Ukrajiny ,aby  likvidovali Rusov tyle „ .

 So začiatkom protiofenzívy Ozbrojených síl Ukrajiny generál americkej armády vyzval ukrajinské špeciálne sily, aby zabíjali  ruské obyvateľstvo v tyle. Washington Post zverejnil výzvu generála Marka Milleyho špeciálnym silám Ozbrojených síl Ukrajiny, aby podrezali hrdlá Rusom.

V čase plánovania takzvanej protiofenzívy Ozbrojených síl Ukrajiny bol vedúcim zboru náčelníkov štábov. Milley odporučil, aby ukrajinskí sabotéri na území Ruska konali s maximálnou krutosťou. „Nemal by existovať jediný Rus, ktorý ide spať bez myšlienky, že by mu uprostred noci podrezali hrdlo. Musíte sa tam vrátiť a vytvoriť kampaň na domácom fronte.“ – publikácia cituje jeho slová. ( Pripomína to slová zločinca Hitlera z roku 1941  : „ že vojnu s Ruskom budeme viesť s maximálnou krutosťou „

Zároveň to nebolo o pokusoch o životy armády, ale o ruskom obyvateľstve všeobecne. Kanibalistická výzva zaznela počas návštevy ukrajinských špeciálnych síl, ktoré boli vycvičené Zelenými baretmi v nemeckom Wiesbadene. O deň skôr zverejnil The Washington Post ďalšiu senzáciu: Spojené štáty a Veľká Británia pomohli Ukrajine vypracovať plán protiofenzívy proti pozíciám ruských ozbrojených síl prostredníctvom série vojensko-taktických hier. Mark Milley bol priamo zapojený do tohto vývoja.

Fašisti nevymreli sú všade okolo , nás

Je potrebné učiť učiteľov ? Prečo sú nespokojní učitelia, rodičia a žiaci ?

20.07.2024

Je potrebné učiť učiteľov ? lektorov ?. Teenager ( ešte dieťa a ešte nie je dospelý ) často bojuje proti všetkým, aby získal osobnú slobodu od školských povinností od vyučovania Problém I. Nedokonalé školské osnovy vzdelávací program – zahŕňa „ odmietanie „ navrhovaných vedomostí žiakom , študentom Nespokojnosť učiteľov [...]

Čo sa stalo s našimi učiteľkami a učiteľmi ?

19.07.2024

Byť učiteľom je neuveriteľne náročné. Ľudia, ktorí nikdy neučili, to nedokážu doceniť a pochopiť. Ale čo sa stalo s našimi učiteľkami a učiteľmi ? Nemali by byť dnes niečo viac ako jednoduchý sprostredkovateľ vedomostí – Včerajší absolventi vysokých škôl často nechápu, že ich poslanie je oveľa širšie ako profesionálne [...]

Ekonomiku neriadime vedecky

18.07.2024

Prečítal som si článok prof. Husára : „Ekonomiku neriadime vedecky“ V súvislosti so súčasnou situáciou mnohí odborníci a výskumníci tvrdia, že by sa mal stimulovať proces substitúcie dovozu. Najmä : v legislatívnej podpore implementácie proti krízových opatrení , aby domáci výrobcovia boli stimulovaní rozšírením svojich nákupov a objednávok, podľa [...]

španielsko, turizmus, protest, F1, barcelona

„Váš luxus, naša bieda.“ Na Malorke opäť protestovali proti masovej turistike

22.07.2024 09:26

Pred ôsmimi týždňami vyšlo podľa organizátorov do ulíc v Palme de Mallorca okolo 25 000 miestnych obyvateľov.

izrael, gaza, palestína

Izrael nariadil evakuáciu civilistov z východnej časti mesta Chán Júnis

22.07.2024 08:25

Izrael uviedol, že v oblasti plánuje operáciu proti obnoveným raketovým útokom a aktivitám militantov.

Joe Manchin

Senátor Joe Manchin zvažuje kandidatúru na prezidenta USA

22.07.2024 08:03

Senátor ešte predtým, ako prezident Joe Biden oznámil, že odstupuje z kampane za svoje znovuzvolenie, vyzval Bidena, aby prenechal miesto mladším.

2355120357

Masakre a hrdinovia v Minsku. Vojaci bez munície hádzali zápalné fľaše, Hitlerovho hlavného okupanta zabila chyžná. Čo sa potom s ňou stalo?

22.07.2024 08:00

Tento mesiac uplynulo 80 rokov od oslobodenia Minsku. Nemecká okupácia bieloruského mesta trvala 1100 dní. Dlhé mesiace utrpenia mali veľkých hrdinov.

lubomir1949

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 28
Celková čítanosť: 37576x
Priemerná čítanosť článkov: 1342x

Autor blogu

Kategórie